KOMU PŮJČÍME

PŮJČKA JE PRO KAŽDÉHO OBČANA ČR STARŠÍHO 18 LET, NE VŽDY MUSÍTE VLASTNIT BANKOVNÍ ÚČET A VŠE VYŘÍDÍTE JEDNODUŠE VYPLNĚNÍM ONLINE ŽÁDOSTI.
POSTAČÍ VÁM VLASTNĚ PŘIPOJENÍ K INTERNETU A TELEFON.

Kdo si může půjčit:

Minimální věk žadatele 18 LET

Každý žadatel s PRAVIDELNÝM PŘÍJMEM

Žadatel musí mít trvalý pobyt NA ÚZEMÍ ČR

Každý, kdo má INTERNET A TELEFON

Po odeslání žádosti mějte zapnutý váš telefon, budete kontaktováni pracovníkem call centra, který s vámi projde vaši žádost o půjčku. Pokud nebudete kontaktováni můžete podat novou žádost za měsíc.

Co vše je potřeba

Pro podání žádosti stačí vyplnit online žádost o půjčku, ke které vám postačí údaje z vašeho občanského průkazu, vaše osobní údaje jsou potřeba výhradně pro posouzení žádosti o půjčku. Po odeslání žádosti vám zavoláme a ověříme vámi zadané údaje. Vše probíhá velmi rychle.

Časté dotazy

Jak dlouho TRVÁ VYŘÍZENÍ?
Po odeslání ověřené žádosti o půjčku neprodleně zpracováváme Vaši žádost, v pracovní dny je vyřízení Vaší žádosti zpracováno i během několika minut po odeslání, někdy to může trvat déle, proto mějte prosím strpení.
Chtěl bych půjčku, JAK NA TO?
Získání půjčky je velmi jednoduché. Vyplňte online žádost o půjčku. Zavolá Vám call centrum a ověří s Vámi žádost, schválení probíhá téměř okamžitě. Půjčku Vám vyplatíme v hotovosti.
Co musím, SPLŇOVAT?
Půjčku může získat občan České republiky, starší 18 let. Žadatel o půjčku nesmí být v insolvenci.
Jaká je VÝŠE PŮJČKY?
Půjčku je možné poskytnout v rozmezí od 50.000,- do 700.000,-, doba splatnosti je až 7 let v pravidelných splátkách.
Platí se nějaké POPLATKY?
Za vyřízení ani za zpracování žádosti o půjčku neplatíte žádné poplatky, vše je zdarma. Navíc Vám nabídneme zdarma pojištění schopnosti splácet.
Co když mi není PŮJČKA SCHVÁLENA?
Půjčka Vám není schválena, pouze pokud jste v insolvenci, nebo jste již klientem poskytovatele půjčky a máte již půjčku vyplacenu.